Agencja Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI, od ponad 20 lat specjalizująca się w realizacji różnego rodzaju zleceń ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego, w ramach poszerzenia zakresu swoich usług, do swojej oferty dołącza usługę dowozu dzieci do szkół na terenie Warszawy i okolic. Wychodząc naprzeciw coraz częściej pojawiającym się potrzebom Klientów, oferujemy bezpieczny przewóz dzieci z domu do wskazanej placówki oświatowej. Podejmujemy się zleceń jednorazowych, a także cyklicznych świadczonych przez cały miesiąc. Istnieje również możliwość wykupienia pakietu na cały rok szkolny.

Usługa jest świadczona przez wykwalifikowanych pracowników posiadających zaświadczenie o niekaralności oraz zdolność psychofizyczną adekwatną do rodzaju wykonywanych obowiązków, a samochody przeznaczone do transportu zapewniają komfort podczas podróży.

Jeżeli chcą Państwo mieć gwarancję rzetelnego i terminowego wykonania usługi oraz zapewnienia swojemu dziecku (swoim uczniom) poczucia bezpieczeństwa podczas drogi z domu do szkoły i z powrotem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Telefon 22 654 30 11, 602 233 946