BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ MASOWYCH

Bezpieczeństwo imprez masowych, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, jest jednym z głównych kryteriów, które muszą zostać spełnione przez wszystkich organizatorów imprez masowych.

Pragniemy zaprezentować Państwu kompleksową ofertę w tym zakresie, która obejmuje:

– opracowanie koncepcji bezpieczeństwa imprezy masowej;

– przygotowanie planu ochrony imprezy masowej;

– przygotowanie instrukcji przeciwpożarowej;

– pozyskanie zezwolenia z właściwego urzędu na przeprowadzenie imprezy masowej;

– zabezpieczenie ppoż imprezy oraz wynajęcie samochodu ratowniczo-gaśniczego;

– zabezpieczenie medyczne imprezy oraz możliwość wynajęcia karetki pogotowia typu R;

– usługi rozpoznania pirotechnicznego terenu, obiektów oraz pojazdów;

– wynajem bramek zaporowych do wygrodzenia terenu imprezy;

– zapewnienie doświadczonej kadry pracowników do zabezpieczenia imprezy;

 

Przygotowanie kompleksowej koncepcji bezpieczeństwa imprezy masowej, uwzględniające wszelkie potencjalne zagrożenia, gwarantuje, że impreza będzie przebiegała w bezpiecznej atmosferze. Nasi eksperci wykorzystają swoje doświadczenie, które zdobyli w trakcie współpracy przy organizacji krajowych i międzynarodowych imprez i zadbają o to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Uczestnicy będą mogli skoncentrować się na artystycznym aspekcie widowiska (artystycznego, czy też sportowego) i z pewnością fakt, że będą czuć się bezpiecznie sprawi, że imprezy organizowane przez Państwa będą cieszyły się dużym prestiżem, a to skłoni uczestników do tego, że jeszcze wielokrotnie zdecydują się na wzięcie udziału w imprezach organizowanych przez Państwa.

Dla znacznej części organizatorów cała procedura pozyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy masowej jest zadaniem bardzo czasochłonnym. My jesteśmy gotowi zająć się tymi formalnościami w imieniu organizatorów.

Zapewniamy także osoby posiadające uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika ds. bezpieczeństwa. Rekomendowani przez nas kierownicy ds. bezpieczeństwa posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Niewątpliwie bardzo istotne do należytego zrealizowania opracowanej koncepcji bezpieczeństwa imprez masowych jest zapewnienie odpowiedniej kadry pracowników. Nasza firma przez wiele lat działalności stworzyła bazę odpowiednio wyszkolonych, a przede wszystkim doświadczonych pracowników, którzy zagwarantują poczucie bezpieczeństwa na każdej imprezie.

 

Zapraszamy do współpracy