Ochrona Obiektów

OCHRONA OBIEKTÓW

Ochrona ObiektówOchrona Obiektów - Agencja Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI przez ponad 20 lat swojej obecności na rynku zdobyła bogate doświadczenie w ochronie obiektów o różnej specyfice.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest dostarczenie Klientom usług najwyższej jakości zapewniających poczucia bezpieczeństwa. Pracownicy ochrony prowadzą działania prewencyjne mające na celu zapobieganie dewastacjom mienia, kradzieżom, włamaniom oraz zniszczeniom. Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki ograniczające do minimum ryzyko powstawania przestępstw przeciwko mieniu oraz ryzyko powstawania szkód.

Nasi pracownicy są jednolicie umundurowani, wyposażeni w niezbędny sprzęt oraz środki łączności pracujące wyłącznie na zastrzeżonych pasmach częstotliwości. Zatrudniamy pracowników wiarygodnych dających rękojmię zachowania tajemnicy, posiadających poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli zastrzeżone. W Agencji Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI zgodnie ze standardami ustawy o ochronie informacji niejawnych zorganizowano pion ochrony, zatrudniony jest pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych. Cyklicznie i systemowo odbywają się szkolenia na temat ochrony informacji.

Do wszystkich zadań, jakich się podejmujemy podchodzimy z zaangażowaniem. Dowodem uznania są liczne referencje Naszych Klientów oraz fakt, że Centrum Certyfikacji Jakości przyznało naszej firmie Certyfikat ISO oraz Certyfikat AQAP, które potwierdzają, że przestrzegamy międzynarodowych standardów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykorzystujemy doświadczenie już zdobyte w naszej dotychczasowej działalności, ale także, mając świadomość zmiany realiów w otaczającym nas świecie, na bieżąco udoskonalamy i w razie potrzeb modyfikujemy koncepcję świadczonych usług ochrony. Wiemy, że istotą naszej działalności jest jak najlepsze przygotowanie się na wszystkie ewentualności.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Powierzając nam świadczenie usług ochrony, mają Państwo gwarancję, że zapewnimy bezpieczeństwo w Państwa obiekcie.