Aktualności

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

 dni_mlodziezyOrganizacja Światowych Dni Młodzieży w Polsce z pewnością wpisze się w najnowszą historię naszego kraju. Do jednego z bardzo istotnych elementów tego wydarzenia należało zapewnienie wszystkim uczestnikom poczucia bezpieczeństwa, tak, aby mogli w pełni skoncentrować na jego duchowym aspekcie.

Międzynarodowa skala tych uroczystości wymagała od organizatorów zaangażowania wszelkich możliwych sił i środków, aby zagwarantować maksimum bezpieczeństwa. Agencja Ochrony Osób i Mienia ,,ZUBRZYCKI” Sp. z o.o. również została zaangażowana w ich organizację. Zabezpieczaliśmy koncert z okazji Dni w Diecezjach, koncert z okazji Światowych Dni Młodzieży pt. „WIARA. NADZIEJA. MIŁOŚĆ” na Placu Piłsudskiego w Warszawie, a także przejazd pielgrzymów w pociągach PKP Intercity.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wykorzystać potencjał, którym dysponujemy przy zabezpieczeniu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Z pewnością doświadczenie, które zdobyliśmy przy tej okazji zaprocentuje również przy okazji zabezpieczenia kolejnych wydarzeń i uroczystości.

 

KIBICUJEMY NASZYM!

 MILANOWEKAgencja Ochrony Osób i Mienia "ZUBRZYCKI", sponsoruje drużynę "A.O. Zubrzycki - Old Stars" w  X edycji rozgrywek „Piłkarskiej Halowej Ligi Oldbojów” –  Milanówek 2013.

UEFA EURO 2012

EUROPrzez cały okres trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, nasza agencja zabezpieczała Międzynarodowe Centrum Nadawcze  (IBC) UEFA EURO 2012. Do realizacji tego odpowiedzialnego zadania posłużyliśmy się m.in. bramkami do wykrywania metalu oraz skanerami x-ray, które umożliwiły skrupulatną kontrolę wejść i wyjść na teren IBC.

 

NOWOŚĆ! PRZENOŚNE BRAMKI DO WYKRYWANIA METALU

02 BramkaAgencja Ochrony Osób i Mienia „ZUBRZYCKI” wprowadziła do swojej oferty przenośne bramki do wykrywania metalu.  Można je stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz, dzięki wodoszczelnej konstrukcji. Wyposażone są w 6 stref wykrywania przedmiotów metalowych co zapewnia pełne pokrycie skanowania od stóp do głowy. Dodatkowo bramki automatycznie zliczają ilość przejść  co pozwala na skuteczne przeliczenie osób biorących udział np. w imprezie masowej.  Dzięki zastosowanej technologii są zupełnie nieszkodliwe dla kobiet w ciąży oraz osób z rozrusznikiem serca.

OCHRANIAMY AMBASADĘ CHIŃSKIEJ REPUBLIKI LUDOWEJ

06 AmbasadaW dn. 27.04.2012 r. w ramach Oficjalnej Wizyty, zabezpieczaliśmy wejście na spotkanie gości i pracowników Ambasady CHRL z  Premierem Chińskiej Republiki Ludowej Wen Jiabao.  W tym celu wykorzystaliśmy nasze bramki do wykrywania metalu co umożliwiło sprawne wprowadzenie, w ciągu niecałej godziny, ponad 600 gości przy jednoczesnym zachowaniu szczególnie wysokiego poziomu kontroli.

STEWARD

 03 StewardAgencja Ochrony Osób i Mienia „ZUBRZYCKI”, idąc naprzeciw wymogom Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczących  zabezpieczania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012,  uzyskała uprawnienia do prowadzenia szkoleń na służby informacyjne i porządkowe „STEWARD”. Do tej pory odbyło się już kilka kursów, których uczestnicy uzyskali Certyfikat Stewarda, uprawniający do zabezpieczania meczów piłkarskich na EURO 2012. Oferujemy przeprowadzenie szkoleń dla chętnych osób i firm. Warunkiem odbycia się kursu jest zebranie grupy min. 20 osób.